Jak doskonale widać, zarówno papierowe kubki jednorazowe z plastiku mają swoje zalety i doskonale sprawdzają się przy organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Wybór kubków z papieru i z tworzywa jest kwestią indywidualną – to od nas zależy, czy lepiej sprawdzi się trwalszy i bezpieczniejszy kubek z plastiku, czy postawimy na lekkie, ekologiczne i tańsze kubki papierowe.

Oferująca kubki hurtownia Mar-Pol posiada pełny asortyment, umożliwiający realizację zamówień prywatnych, jak i instytucjonalnych. Naczynia: kubki papierowe i plastikowe sprzedawane zadowalają miłośników grillowania, restauratorów, jak i organizatorów imprez masowych.

Spełniające najwyższe standardy jakości nasz kubki, które mamy Państwu do zaoferowania, to m.in.: sztućce plastikowe i drewniane, kubki z papieru, szkła i tworzyw sztucznych, a także miski, tacki i talerze. Naczynia mają różne rozmiary i pojemności, abyśmy mogli spełnić oczekiwania każdego klienta.

Kubek idealny do gorących napojów

Jednorazowe kubki, z których konsumenci korzystają, nabywając np. kawę z automatu, nie zawsze są wykonane z tworzyw sztucznych. W ostatnim czasie dostarczamy także kubki ekologiczne, czyli wykonane z papieru. Są one równie wytrzymałe, jak kubki z tworzyw sztucznych. Znaczenie ma również to, że są to kubki bezpieczne, bo zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby nie powodowały np. oparzeń.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.