Opakowania Kartonowe to Nasza Pasja

Opakowania Mar-Pak producent
Opakowania Mar-Pak producent

Po 25 latach współpracy z wieloma piekarniami, cukierniami i sklepami staliśmy się firmą produkującą opakowania papierowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy firmą oferującą wysokiej jakości, ekologiczne produkty do pakowania artykułów spożywczych. Produkujemy pudełka, torby papierowe, papiery pakowe oraz wszelkiego rodzaju podkładki i tacki niezbędne przy sprzedaży wyrobów takich jak ciasta, pieczywo, sery czy wędliny. Chcąc podkreślić nasze indywidualne podejście do każdego z naszych klientów oraz ceniąc ich potrzebę wyróżnienia się na rynku, oferujemy opakowania z nadrukiem.

Opakowania z nadrukiem mar-Pak
Opakowania z nadrukiem mar-Pak

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór toreb papierowych zarówno do drobnej sprzedaży pączków lub drożdżówek jak i dużych toreb zakupowych z uchwytem wielokrotnego użytku.

Torby papierowe Mar-Pak
Torby papierowe Mar-Pak

Specjalizujemy się w produkcji papierów pakowych do wędlin serów i ciast. Nasze papiery są najwyższej jakości i doskonale sprawdzają się w pakowaniu i przechowywaniu produktów spożywczych przez długi czas.

Nasza oferta skierowana jest do dużych jak i małych przedsiębiorstw gdzie nie zawsze możliwe jest choćby magazynowanie dużych ilości opakowań. Oferujemy więc nie duże nakłady produkcyjne z nadrukiem oraz gwarantujemy szybkie terminy realizacji!

X